Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Infrastruktury

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Konstrukcja / Technologie,
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Utrzymanie Infrastruktury zakładu w pełnej sprawności oraz poszukiwanie rozwiązań poprawiających jej efektywność
  • Niezbędne przeglądy, naprawy i remonty w podległym obszarze (m.in. okresowe obiektów budowlanych, instalacji wewnętrznych, urządzeń, w tym podlegających UDT)
  • Opracowywanie raportów i analiz finansowo- technicznych i opiniowanie rozwiązań dot. infrastruktury
  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi (serwisy techniczne, utrzymanie czystości, ochrona fizyczna itp)
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej podległej infrastruktury
  • Wsparcie zespołu technicznego w: sprawach urzędowych, procesie inwestycyjnym w obecnie realizowanej rozbudowie zakładu
  • Samodzielne prowadzenie projektów inwestycyjnych oraz modernizacji infrastruktury
  • Zarządzanie zespołem pracowników techniczno-budowlanych

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Min. 2 letnie doświadczenie związane z utrzymaniem infrastruktury lub uczestnictwem przy realizacji projektów budowlanych branże: budowlana sanitarna/elektryczna
  • Wykształcenie wyższe techniczne – budowlane, inżynieria sanitarna lub pokrewne
  • Praktyczna wiedza z branży budowlanej i/lub sanitarnej/elektrycznej
    Mile widziana wiedza z zakresu eksploatacji maszyn i urządzeń przemysłowych (także podlegających pod UDT) oraz UTB
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w tym ofertowania oraz prowadzenia analiz finansowo-technicznych
  • Praktyczna znajomość kwestii technicznych- remonty, konserwacja, instalacje wewnętrzne obiektów (klimatyzacja, wentylacja, instalacje sprężonego powietrza, p.poż, c.o. i c.w.u. i inne)
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)
  • Znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, instalacja sprężonego powietrza, inst. ppoż, c.u., c.w.u. i inne)
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
  • Uprawnienia G1, G2 i G3- eksploatacja i dozór (lub gotowość do ich uzyskania)
  • Doświadczenie przy projektach termomodernizacyjnych/oszczędnościowych
  • Wiedza z zakresu instalacji elektrycznych/elektroenergetycznych
  • Doświadczenie w obsłudze/zarządzaniu instalacjami/urządzeniami grzewczymi

OFERUJEMY
  • Stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku w intensywnie rozwijającej się firmie z branży metalowej
  • Udział w projekcie Fabryka Przyszłości - fabryki opartej na rozwiązaniach z Przemysłu 4.0
  • Wynagrodzenia złożone z podstawy oraz premii regulaminowej kwartalnej (budżet premii - 10% wynagrodzenia zasadniczego)
  • Godziny pracy: 6:00- 14:00 lub 7:00- 15:00
  • Możliwość doskonalenia zawodowego - finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji
  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, pakiet sportowy (karta multisport)
Informacje o firmie
OPIS OFERTY
Base Group- Szansa dla chcących. Więcej niż spawanie.

Jesteśmy firmą niezwykłą, ponieważ tworzą ją wyjątkowi ludzie. Każdy dzień jest dla nas szansą na zrozumienie biznesu naszego klienta, naszej roli w jego łańcuchu dostaw i wreszcie dostarczenie klientowi rozwiązania, którego szuka

Do naszej firmy będziesz mieć świetny, szybki i bezkolizyjny dojazd trasą S7 (obwodnica południowa Gdańska) - od Dworca Głównego w Gdańsku 15 minut!

Prosimy o dodanie klauzuli: Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).