Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej - branża muzyczna

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukujemy osoby na stanowisko  : Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej płyt CD i płyt winylowych
Opis stanowiska :
 - obsługa sprzedaży na platformach internetowych głównie allegro.pl  empik.com
- koordynowanie realizacji    zamówień, mailowa i telefoniczna obsługa klienta

- przygotowywanie dokumentów transportowych i sprzedażowych w systemie
- przygotowywanie opisów i treści na stronę
- monitorowanie rynku wydawnictw płytowych
-przyjmowanie dostaw towarów
-pakowanie zamówień do wysłania
Oferujemy:
  • pracę w bardzo ciekawej branży muzycznej, płyty z muzyką na cd, winylach
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze, niedużej rodzinnej firmy
  • godziny pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30,
  • możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji i doswiadczenia w firmie z wieloletnim stażem na rynku
  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od wiedzy i wykonywanych obowiązków
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomośc obsługi komputera oraz pakietu Ms Office
  • praktycznej znajomosci obsługi platform sprzedażowych
  • dokładność, komunikatywność i precyzja oraz zaangażowanie w pracę
  • zamiłowanie, pasja do muzyki i ogólna wiedza muzyczna - koniecznie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć do pracy i pozytywne nastawienie
Informacje o firmie Hurtownia Muzyczna BIS to firma obecnie specjalizująca się w sprzedaży internetowej płyt CD i winylowych z muzyką, realizująca zamówienia
na terenie całej Polski i nie tylko. Z sukcesem działamy na rynku muzycznym od 1991 roku.

Aktualizacja: 23.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Iwona

r...@inter... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Grabówek
Geskiego 4