Specjalista ds. sprzedaży internetowej w branży motoryzacyjnej

Ogłoszenie podstawowe
Nowy Dwór Gdański
Sienkiewicza 9B
Specjalista ds. sprzedaży internetowej w branży motoryzacyjnej Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z intensywnym rozwojem firma FH ZEGAR Michał Zegarowski poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży internetowej w branży motoryzacyjnej

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania
Zakres obowiązków:
  • Obsługa sprzedaży w serwisie Allegro oraz sklepie internetowym
  • Aktualizowanie oferty produktowej oraz wdrażanie do sprzedaży nowych produktów (praca z opisami, zdjęciami, cenami), tworzenie ofert
  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Monitoring rynku i konkurencji
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Aktualizacja: 28.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Michał Zegarowski

501784... Wyświetl numer
b...@oleje... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer