Specjalista ds. Sprzedaży krajowej

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6850 - 9500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Dołącz do Naszego Zespołu Sprzedażowego!

Czy jesteś gotowy na ekscytującą podróż po świecie innowacji i dynamicznego rozwoju? CORNTECH, lider w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz wyposażenia dla branży zbożowo-młynarskiej, poszukuje osoby pełnej energii na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży!

Twoje Zadania:

Pozyskiwanie i kwalifikacja nowych klientów
Planowanie i prowadzenie spotkań z klientami
Regularne odwiedziny u klientów w celu utrzymania relacji
Przygotowywanie szczegółowych raportów sprzedażowych
Badanie rynku i analiza trendów

Wymagania:

Wyższe wykształcenie (licencjat) w biznesie, inżynierii lub pokrewnej dziedzinie
Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży
Doskonałe umiejętności interpersonalne
Prawo jazdy kat. B
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej firmie
Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie
Szkolenia dla rozwoju zawodowego

Dołącz do zespołu, który stawia na innowacyjność, efektywność i ludzkie podejście do biznesu. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś i zapewnij sobie miejsce w naszej CORNTECH-owej rodzinie!
Informacje o firmie
CORNTECH to firma z długoletnim doświadczeniem w branży przetwórstwa zbóż. Specjalizujemy się nie tylko w projektowaniu i realizacji zakładów zbożowo-młynarskich, piekarniczych i paszowych, ale także jako dystrybutor maszyn, urządzeń i części zamiennych dla tej branży. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dynamicznym środowisku biznesowym!

Administratorem danych osobowych jest CORNTECH, z siedzibą w Gdańsku. Dane osobowe zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży w firmie CORNTECH. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda udzielona przez kandydata oraz przepisy prawa dotyczące rekrutacji. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

Aktualizacja: 09.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Łukasz

i...@cornt... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Mostowa