Specjalista ds. sprzedaży logistyki kontraktowej

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
12000 - 20000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 73/07/2024/KM

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 25 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy:•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
•    Atrakcyjna podstawa 9000-15000 zł netto + premie
•    Służbowy komputer i telefon
•    Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie, zajęcia językowe, bilety do kina teatru itp.
•    Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
•    Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•    Możliwość rozwoju zawodowego, pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
Zakres zadań:•    Pozyskiwanie klientów na krótko i długoterminowe najmy powierzchni magazynowej
•    Nawiązywanie relacji handlowych i sprzedaż powierzchni magazynowej
•    Sprzedaż oferty logistyki kontraktowej zawierającej udostępnienie powierzchni magazynowej
Kryteria rekrutacji:
•    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•    Doświadczenie w branży transportowej i/lub sprzedaży usług logistycznych
•    Umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych klientów i budowania długotrwałych relacji
•    Zorientowanie na osiąganie celów sprzedażowych i realizację planów biznesowych
•    Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
•    Dobra znajomość języka angielskiego poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
•    Znajomość pakietu MS Office
•    Komunikatywność, zaangażowanie, chęć rozwoju i podnoszenia kompetencji
•    Prawo jazdy kat. B