Specjalista ds. sprzedaży

Ogłoszenie maxi

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Dbałość o obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • Przyjmowanie zamówień oraz przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
  • Zamawianie towaru
  • Dbałość o estetykę ekspozycji
Nasze wymagania
  • Znajomość obsługi komputera
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność organizacji swojej pracy
  • Prawo jazdy kat B.
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w handlu
To oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Informacje o firmie
Firma ELEKTRET rozpoczęła swoją działalność w roku 1992. Z roku na rok docieramy do coraz to szerszej grupy klientów poprzez rozbudowywanie naszej sieci oddziałów w całej Polsce. Obecnie podsiadamy duży magazyn centralny oraz osiem oddziałów hurtowo – detalicznych. Od stycznia 2016 r jesteśmy członkiem Unii Hurtowni Elektrycznych EL-PLUS.

Od początku swojej działalności zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem elektroinstalatorów oraz inwestycji w materiały elektryczne. Oprócz sprzedaży hurtowej zajmujemy się również handlem detalicznym. Nasza wyspecjalizowana kadra solidnie i profesjonalnie doradzi, podpowie a często również zaprojektuje rozwiązania według potrzeb klienta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 922 z 2006 r.). Podane dane są dobrowolne i zgodne z prawdą.

Aktualizacja: 23.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Magdalena Frys

785350... Wyświetl numer
m...@elekt... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Jasień
ul. Jabłoniowa 58
SMS
Wyświetl numer