Specjalista ds. Sprzedaży

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

W naszej cukierni Jacek Placek poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży. Praca obejmuje obszar województwa pomorskiego.

Główne zadania Przedstawiciela Handlowego:
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy,
  • Udział w konferencjach jako wystawca,
  • Raportowanie działań poprzez przygotowywanie raportów,
  • Prowadzenie transakcji handlowych, przygotowywanie ofert, negocjacje z kontrahentami,
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Nasze wymagania
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • Uczciwość i odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania,
  • Dobra obsługa komputera,
  • Samodyscyplina oraz determinacja do osiągnięcia celów sprzedażowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysokie zaangażowanie w pracę,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie we współpracy z klientem.
Mile widziane
  • Doświadczenie handlowe w branży HORECA,
  • Znajomość CRM HubSpot,
  • Znajomość ryku gastronomicznego.

Oferujemy
  • Samochód służbowy,
  • Narzędzia niezbędne do pracy (Laptop, Telefon),
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Indywidualny onboarding,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Zniżki na produkty firmowe.
Jeżeli opisana powyżej praca brzmi ciekawie, zapraszamy do kontaktu oraz przesłania swojego CV.
Siedziba firmy znajduje się w Gowinie k. Wejherowa.
Informacje o firmie
Cukiernia Jacek Placek rozpoczęła działalność w 1993 roku i od tego czasu nieprzerwanie pieczemy pyszne ciasta. W naszych wyrobach stawiamy na naturalne składniki. Wszystkie produkty: torty, ciasta czy pierogi cechuje tradycyjny, domowy smak. Chcemy rozwinąć skrzydła dając się poznać i zdobyć serca szerszej rzeszy Klientów na całym Pomorzu.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Cukiernia Jacek Placek

m...@jacek... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk / Gowino
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności