Specjalista ds. sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości

Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
1500 - 65535
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Jeśli jesteś osobą nastawioną na sukces zawodowy, to ogłoszenie dla Ciebie!

Do Twoich obowiązków będzie należeć budowanie długotrwałych relacji z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, wprowadzanie nowych ofert oraz organizowanie prezentacji mieszkań. Szukamy osoby, która ma doświadczenie w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości, cechuje się punktualnością, zaangażowaniem, kreatywnością i konsekwencją w dążeniu do celu. Wymagana jest umiejętność obsługi pakietu Office, znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym i szybko rozwijającym się zespole. Zapewniamy podstawę oraz wysokie wynagrodzenie prowizyjne, niezbędne narzędzia pracy oraz dostęp do naszej bazy klientów. Nasze biuro znajduje się w prestiżowej lokalizacji Garnizon w Gdańsku.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nieruchomości, specjalizującą się w sprzedaży i wynajmie mieszkań na terenie Trójmiasta. Nasza misja to zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi oraz pomoc w znalezieniu idealnej nieruchomości.
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV  na adres: [ukryte] lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: +48 [ukryte] . Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w prestiżowej lokalizacji w sercu Gdańska!
 

Data dodania ogłoszenia: 13.06.2024

Aktualizacja: 13.06.2024

Wróć do góry