Specjalista ds. techniczno-eksploatacyjnych-Dział Techniczny

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Specjalista ds. techniczno-eksploatacyjnych-Dział Techniczny Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: D1.110.47.2024

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:
Specjalista/Starszy Specjalista ds. techniczno–eksploatacyjnych – Dział Techniczny
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno
    wewnętrznych jak i zewnętrznych (możliwość dofinansowania przez pracodawcę)
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
  • Zniżki na badania profilaktyczne
  • Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    ("wczasy pod gruszą", zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Praca w zespole zajmującym się bieżącym utrzymaniem infrastruktury technicznej i urządzeń
    technicznych szpitala, nadzór nad  umowami serwisowymi, kartami zamówień, rozliczeniami
    mediów, dokumentacją serwisową oraz współpraca z UDT, PPIS i innymi zewnętrznymi instytucjami
  • Nadzór nad utrzymaniem infrastruktury technicznej szpitala, nad realizacją umów przez serwisy zewnętrzne, zbieranie ofert serwisowych
Wykonywanie zadań w lokalizacji: Szpital św. Wojciecha w Gdańsku przy al. Jana Pawła II 50 lub Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 1-6 w Gdańsku, w pełnym wymiarze godzin, w dni robocze w godzinach 7:00-15:00.
Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe (kierunek bez znaczenia)

  • Biegła obsługa komputera - umiejętność pracy w arkuszach kalkulacyjnych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych
Wymagania preferowane:
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zespołach zajmujących się utrzymaniem obiektów
CV kandydata powinno zawierać pełne informacje o wykształceniu oraz ewentualnym przebiegu
dotychczasowej pracy zawodowej.
Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną przez przycisk APLIKUJ dostępny na https://copernicus.gda.pl/ogloszenia/kariera

Klauzula informacyjna dostępna na www Spółki (https://copernicus.gda.pl/ogloszenia/kariera)

Aktualizacja: 22.05.2024