Specjalista ds. techniczno-handlowych

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
12000 - 25000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: TR_IS_0724

Poszukujemy doświadczonej osoby do działu sprzedaży w obszarze automatyki przemysłowej.

Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzenie portfelem istniejących klientów,
  • Pozyskiwanie nowych klientów w ustalonym obszarze geograficznym (północna część Polski),
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz dobór urządzeń z obszaru automatyki przemysłowej,
  • Budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy,
  • Praca w środowisku wFirma – oprogramowanie do obsługi firmy i prosty CRM,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Raportowanie.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie techniczne - preferowane studia wyższe,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 5 lat,
  • Wymagana znajomość i doświadczanie zawodowe przynajmniej w jednym z obszarów: automatyka przemysłowa / pomiary (poziom, przepływ, ciśnienie, temperatura) /napędy elektryczne / chłodnictwo przem.
  • Doświadczenie w kolejnych obszarach będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu,
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej ,
  • Współpraca w zespole, unikanie i rozwiązywanie konfliktów,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych, własnego rozwoju,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stała podstawa wynagrodzenia + prowizja uzależniona od osiąganych wyników, brak górnego ograniczenia wynagrodzenia,
  • Udział w specjalistycznych kursach podnoszących kwalifikacje,
  • Przyjazna atmosfera pracy w małym zespole,

  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w obszarze technicznym, sprzedaży, a także zarządzania zespołem,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: Samochód, komputer, telefon;
Informacje o firmie
Firma Tradmatik Sp. z o. o. działa od blisko 25 lat i posiada ugruntowaną pozycję na rynku w północnej części Polski. Głównym obszarem działalności firmy jest dystrybucja produktów z obszaru automatyki przemysłowej, chłodniczej, napędów elektrycznych oraz budowa, wdrażanie systemów sterowania i wizualizacji w branży przemysłowej – gospodarka wodno-ściekowa, przemysł chemiczny, spożywczy oraz morski. Od początku swojej działalności jesteśmy autoryzowanym centrum dystrybucji duńskiej firmy Danfoss.

Aktualizacja: 07.08.2024