Specjalista ds. Telemarketingu - Usługi R&D

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma NSG 4L Sp. z o.o. www.idoelectronics.eu zlokalizowana w Gdańskim Panku Naukowo Technologicznym (GPNT) poszukuje osób na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży Usługi R&D

Jeśli szukasz pracy w dynamicznym zespole nastawionym na ciekawe i nowoczesne rozwiązania oraz  chcesz zdobyć doświadczenie w projektach o globalnym zasięgu to ta oferta jest dla Ciebie!

Nad czym pracujemy:
Projektujemy i rozwijamy inteligentne oprogramowanie oraz urządzenia elektroniczne poprawiające  funkcjonalność, niezawodność i wydajność systemów Inteligentnego Przemysłu, Medycyny,  Internetu Rzeczy (IoT), Cloud oraz Big Data.

Zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy
  • Uczestnictwo w kampaniach sprzedażowych oraz marketingowych
  • Zarządzanie projektami sprzedażowymi i marketingowymi
  • Badanie potrzeb rynku oraz klientów
  • Obsługa zapytań online
  • Prowadzenie kompleksowego doradztwa w zakresie oferowanych usług
Oczekiwania:
  • Optymistyczne nastawienie do świata, umiejętność nawiązywania relacji
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telemarketingu i/lub eCommerce
  • Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz świadomość komercyjna
  • Znajomość co najmniej jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, flamandzki, szwedzki, norweski na poziomie min. B2
  • Zamiłowanie do nowoczesnych technologii
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM i Chat
  • Prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
  • Wykształcenie techniczne

Oferujemy:
  • Wyjątkowe miejsce pracy w firmie z branży nowych technologii
  • Możliwość współudziału w tworzeniu innowacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość współpracy i nauki u boku najlepszych specjalistów w branży
  • Praca z najnowszymi technologiami IT i wymagającymi technologicznie projektami
  • Miłą atmosferę i mnóstwo uśmiechu każdego dnia
  • Atrakcyjny system motywacyjny
Miejsce pracy: Gdańsk
Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: r...@idoel... Wyświetl e-mail . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.
Informacje o firmie
IDO Electronics to ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu inteligentnych, kompleksowych rozwiązań na styku technologii informatycznej i automatyki. Naszym celem jest szybkie wytwarzanie i wdrażanie innowacyjnych technologii. Pomagamy łączyć istniejące i tworzyć nowe elementy infrastruktury dla Przemysłu 4.0. Korzystamy z zaawansowanych narzędzi, aby budować platformy komunikujące sieci informatyczne i technologii operacyjnej. Oferujemy usługi projektowania, tworzenia prototypów, testowania, rozwoju i utrzymania dla innowacyjnych firm.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

NSG4L Sp. z o.o.

717 000 140
rekrutacja@idoelectronics.eu

Lokalizacja

Adres
Gdansk Piecki-Migowo
3 Lipy 3B
Wyświetl numer