Specjalista ds. transportu i logistyki

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie procesów transportowych ,
  • Analizowanie i kontrolowanie kosztów procesu transportu,
  • Dobór środków transportowych do otrzymywanych zleceń i przewożonych towarów pod względem technicznym, ekonomicznym oraz formalnym,
  • Nadzorowanie realizowanych zleceń transportowych,
  • Współpraca z kontrahentami,
  • Nadzór nad formalno-prawnymi aspektami dokumentacji transportowej.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Sumienność,
  • Dokładność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Aktualne CV prosimy kierować na adres [ukryte] wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Informacje o firmie
Operator Logistyczny Grupa Pekazet to lider na rynku krajowym oraz międzynarodowym.
Działa w branży logistycznej od prawie 30 lat. Swoim partnerom dostarcza najwyższej jakości kompleksowe rozwiązania z zakresu przewozów kontenerowych, transportów specjalistycznych, ponadgabarytowych i logistyki portowej.
Profesjonalizm, wiarygodność, efektywność i relacje to wartości jakimi firma kieruje się w swojej codziennej pracy.
Firma rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku jako PEKAZET TRANS. W 2020 roku powstała Spółka Cargo Port specjalizująca się w obsłudze przeładunków towarów ponadnormatywnych oraz skonteneryzowanych. Cargo Port jest częścią Grupy Pekazet.

Aktualizacja: 21.02.2024