Specjalista ds. ubezpieczeń

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Wielki Kack
Lipowa
Specjalista ds. ubezpieczeń Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. ubezpieczeń.
Jesteśmy stabilną i rozwijającą się firmą z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku. Współpracujemy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i funduszami Inwestycyjnymi. Analizujemy i dopasowujemy produkty ubezpieczeniowe do aktualnej sytuacji i kondycji finansowej klienta.
Obecnie poszukujemy osoby do pracy w biurze w Gdyni.

Twoje zadania:
  • Obsługa ubezpieczeniowa klienta
  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentów ubezpieczeniowych
  • Badanie potrzeb i oczekiwań klienta indywidualnego, firmowego oraz wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego
  • Budowanie, utrzymywanie trwałych relacji i opieka nad obecnymi klientami
  • Koordynowanie oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji
  • Zdobywanie wiedzy dotyczącej branży ubezpieczeniowej i podnoszenie kwalifikacji
Nasze wymagania
  • Systematyczność działań i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znakomita organizacja pracy, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność tworzenia i pracy z bazą Klientów
  • Wykształcenie wyższe lub kontynuacja nauki
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Niekaralność
To oferujemy
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzenia – wynagrodzenie stałe + premia za wyniki
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i warsztatach zawodowych
  • Niezbędne narzędzia do realizacji celów
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy, otwartość na Twoje inicjatywy oraz wsparcie w ich realizacji

Aktualizacja: 04.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Progress Sp. z o.o.

668480... Wyświetl numer
c...@iprog... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Lipowa
SMS
Wyświetl numer