Specjalista ds. Wdrożeń Systemów IT

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Architektura,
Spedycja,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

    Twój zakres obowiązków:
    • Szkolenie klientów w zakresie obsługi wdrażanego oprogramowania.
    • Wsparcie klienta i pomoc techniczna w zakresie serwisu oprogramowania.
    • Analiza procesów oraz identyfikacja wymagań klientów serwisu w zakresie wdrożenia usług.
    • Wsparcie klientów serwisu w zakresie wdrożenia usług (telefoniczne i e-mail).
    • Monitorowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z wdrożeniem usług.
    • Kooperacja z innymi działami firmy w ramach realizowanych projektów.

    Nasze wymagania
    • Umiejętność rozmowy z klientem oraz nawiązania i utrzymania relacji.
    • Komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz rozwiązywania konfliktów.
    • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych i online.
    • Znajomość nowych technologii oraz chęć do zdobywania i poszerzania wiedzy.
    • Otwartość na podróże służbowe.
    Mile widziane
    • Znajomość j. angielskiego.
    • Doświadczenie w branży TSL.

    Oferujemy
    • Dowolną formę współpracy: UoP / B2B.
    • Stabilne zatrudnienie.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Świetną atmosferę pracy.
    • Piękny widok z 16 piętra Gdańsku Wrzeszczu (CB Neptun).
    • Pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne, firmowa biblioteka, popcorn w piątki
    Informacje o firmie
    Hogs (https://hogs.live) jest platformą dostarczającą innowacyjne rozwiązania dla firm transportowych i spedycyjnych. Pracujemy nad aplikacjami webowymi i mobilnymi sprzedawanymi w modelu SaaS oraz tworzymy dedykowane, zaawansowane systemy transportowe dla dużych graczy rynku TSL.

    zobacz klauzulę
    • Numer ogłoszenia: 64944554
    • Data wyróżnienia: 06.08.2022
    • Data wprowadzenia: 03.08.2022
    • Aktualizacja: 03.08.2022