Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Oczekujemy

  • Poszukujemy osoby, która posiada umiejętności logicznego myślenia i analizy danych oraz wykorzystuje narzędzia z pakietu Microsoft 365 - w szczególności Power BI (agregowanie danych z różnych systemów, tworzenie raportów, zestawień i analiz) i MS Excel (tworzenie niestandardowych formuł i tabel przestawnych),
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z dostawcami oraz pracownikami Elis z innych krajów w Europie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM,
  • Doświadczenie w pracy obszarze sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
  • Na stanowisku Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży niezbędnymi kompetencjami będą również: nastawienie na realizację zadań, dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz kreatywność.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - działamy w Polsce od ponad 25 lat,
  • Cykl szkoleń wdrożeniowych,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw w Pionie Sprzedaży i Marketingu,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, wymianę wiedzy i doświadczeń między pracownikami Elis z innych krajów w Europie,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta, paczki dla dzieci),
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej.

Zadania

  • Wspieranie osób zarządzających sprzedażą w przygotowywaniu raportów i analiz,
  • Opracowywanie i administrowanie raportami w MS Power BI,
  • Opracowywanie i administrowanie raportami w CRM,
  • Administrowanie konkursami sprzedażowymi (konkursy grupowe i lokalne),
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert przetargowych,
  • Przygotowywanie wycen,
  • Wdrażanie nowych narzędzi usprawniających procesy biznesowe firmy.

Oferujemy:

  • Swobodna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników
  • Work-life balance
  • Ekspres do kawy i dobre wyposażenie socjalne
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia

Aktualizacja: 15.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Elis Textile Service Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Nowy Tuchom

Ogłoszenie z portalu

praca.pl