Specjalista ds. wynajmu nieruchomości

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6100 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo,
Obsługa klienta,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży nieruchomości)
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Wysoka motywacja do pracy i realizacji wyznaczonych celów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego; znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie
  • Samodzielność sprawnego działania
Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych lokali do zarządzania
  • Dbanie o obłożenie zarządzanych lokali najemcami
  • Kierowanie usług firmy do różnych segmentów klientów: prywatnych oraz B2B, z zastosowaniem odpowiednich strategii komunikacyjnych
  • Obsługa klientów, w tym bieżące wsparcie i utrzymywanie relacji z najemcami i właścicielami lokali
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie usług firmy
  • Negocjowanie warunków umów oraz finalizacja transakcji
  • Monitorowanie rynku nieruchomości i analiza potrzeb klientów
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach branżowych i targach
Informacje o firmie
  • Zalewski Team sp.k., dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Gdańsku, specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami, poszukuje ambitnego i zmotywowanego handlowca, który zwiększy skalę działania wielokrotnie. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na wyniki i chcesz rozwijać swoją karierę w branży nieruchomości, dołącz do naszego zespołu!
  • Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV oraz napisanie kilku zdań o sobie na adres mailowy rafal(at)zalewskiteam.pl tytułem: ZT - Praca - Sprzedaż