Specjalista ds. wynajmu pojazdów

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży wynajmu pojazdów i logistyki
  • Znajomość obsługi pojazdów użytkowych, finansów, pakietu Office
  • Znajomość angielskiego, prawo jazdy kat. B (+ kat. C jako atut)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych i utrzymanie relacji z obecnymi klientami
  • Przygotowywanie dokumentów wynajmu i zarządzanie procesem wydawania/odbioru pojazdów
  • Ewidencja dokumentacji księgowej, tworzenie raportów i analiza rynku pojazdów użytkowych
  • Praca z CRM

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, sport)

Aktualizacja: 06.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl