Specjalista ds. zakupów drewna

Ogłoszenie mini
Chojnice Specjalista ds. zakupów drewna Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży handlowej (znajomość branży drzewnej będzie dodatkowym atutem);
  • Wykształcenia wyższego (Leśnictwo, Technologia Drewna lub pokrewne);
  • Gotowość do delegacji służbowych (80% praca w terenie, 20% w biurze w Rytlu);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Zdolności organizacyjnych i zaangażowania w realizację zadań.

Zadania:

  • Zakup drewna okrągłego na podległym terenie RDLP w Szczecinie, Zielonej Górze, Pile, Poznaniu
  • Prowadzenie negocjacji handlowych ze stałymi kontrahentami oraz poszukiwanie nowych
  • Współpraca z Lasami Państwowymi i dostawcami prywatnymi
  • Negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów;
  • Rozwiązywanie  reklamacji surowcowych;
  • Nadzór nad prawidłową realizacją zamówień;
  • Optymalizacja kosztów zakupów i transportu surowca.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Aktualizacja: 08.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Silva Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Chojnice

Ogłoszenie z portalu

praca.pl