Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

Ogłoszenie maxi
Straszyn
ul. Starogardzka 44
Specjalista ds. Zakupów i Logistyki Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zadania:
  • Realizacja zamówień zakupów w ramach wyznaczonego asortymentu.
  • Planowanie zakupów w oparciu o zapotrzebowanie klientów.
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.
  • Organizacja transportów krajowych i międzynarodowych.
  • Praca z dokumentacją transportową i logistyczną.
  • Potwierdzanie terminów dostaw.
Wymagania:
  • Doświadczenie w logistyce lub pokrewnych obszarach m.in. zakupy/ gosodarka magazynowa/ transport.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z zespołem i klientami.
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnym miejscu pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę.
  • Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń z odpowiednim wynagrodzeniem oraz rozbudowanymi świadczeniami socjalnymi.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Wspierające środowisko pracy.
Informacje o firmie
BUFA Composites Poland Sp. z o. o. to międzynarodowa firma produkcyjna z branży surowców chemicznych. Poza produktami firmy BÜFA w naszym portfolio znajduje się szereg topowych marek w sektorze kompozytów. Działając jako system provider dostarczamy nie tylko produkty. Służymy profesjonalnym wsparciem technicznym i pomagamy wdrażać nowe technologie aby nasi klienci mogli pracować efektywniej, taniej i bezpieczniej.

Aktualizacja: 01.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Kinga Ulko-Nieznańska

696091... Wyświetl numer
k...@hrk.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Straszyn
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer