Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. zakupów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa przemysłowego, izolacji termicznych, instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji. Jako jedyni w kraju dostarczamy ekologiczne rozwiązania chłodnicze w postaci amoniakalnych maszynowni kontenerowych oraz absorpcyjnych układów amoniakalnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firma FRIZO Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. zakupów
Zakres obowiązków:
  • Analiza planowanych zakupów w systemie ERP
  • Sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych na materiały
  • Udział w negocjacjach z dostawcami
  • Zamawianie materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Koordynowanie dostaw, monitorowanie ich terminowości i zgodności z zamówieniem
  • Wyjaśnianie niezgodności ilościowych i wartościowych na zamówieniach
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • Poszukiwanie alternatywnych dostawców trudno dostępnych komponentów
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Dobra znajomość systemów ERP
  • Znajomość procesów związanych z zamówieniami, rozliczeniami i fakturami
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym efektywną komunikację
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość rynku branży HVAC-R&I będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Stałą i stabilną pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • Dofinansowane karty MUTISPORT
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Informacje o firmie

KIM JESTEŚMY: Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energooszczędnych instalacji mechanicznych w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla zmniejszenia zużycia energii w przemyśle i czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy najnowszą technologię aby zoptymalizować zużycie energii. Chcemy, aby każdy zakład mógł zmienić się na „zielony” i szedł z trendem zrównoważonego rozwoju. Zrób to z nami!

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FRIZO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).