Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. zakupów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zakupy
Poziom stanowiska
Specjalista

KOLANKO Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje kandydata na stanowisko:
SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
DZIAŁ WYPOSAŻENIE WNĘTRZ, SANITARNY
Miejsce pracy: Chwaszczyno (pow. kartuski)
Zakres obowiązków:
- planowanie oraz realizacja zakupów zgodnie z systemem zarządzania magazynem
- bieżące monitorowanie realizacji zamówień
- kontrola stanów magazynowych
- utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
- pozyskiwanie nowych dostawców
- negocjacje z dostawcami cen i warunków handlowych
- współpraca z działami handlowymi
- obsługa przepływu towarów między oddziałami
- sporządzanie analiz i raportów
- wprowadzanie dokumentów do systemu
- obsługa reklamacji
Wymagania:
- doświadczenie pracy w dziale zakupów lub logistyce
- pożądane doświadczenie w branży handlowej
- umiejętności komunikacyjne, budowania relacji, pracy w zespole, samodzielność, dobra organizacja
- zdolności analityczne
- znajomość obsługi komputera w zakresie programów biurowych
- wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie wsparte benefitami
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę
Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku
prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego.