Specjalista ds. Zakupów

Ogłoszenie mini

Firmą
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagane doświadczenie i umiejętności:

  • Doświadczenie w zakupach, mile widziana tematyki zakupów na poziomie strategicznym
  • Znajomość rynku dostawców w obszarach technologicznych i IT
  • Umiejętność pracy w zespołach
  • Umiejętności negocjacyjne i myślenie strategiczne
  • Orientacja na osiąganie celów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Zakres obowiązków /

zadania do realizacji:

  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Analiza danych i trendów rynkowych
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami, w tym pozyskiwanie informacji o nowych źródłach dostaw
  • Wspieranie działów merytorycznych w szacowaniu kosztów
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami

Co oferujemy:

  • Interesującą pracę w wiodącej organizacji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość wpływu na nowo powstające procesy zakupowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przestrzeń na realizację własnych inicjatyw
  • Praca w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • Preferencyjne warunki na usługi oferowane przez Vectrę

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

VECTRA S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdynia

Profil pracodawcy

Vectra to Grupa Kapitałowa, jeden z liderów pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy w Polsce: ponad 932.000 abonentów 217 miasta w Polsce Podstawowa oferta Vectry to dostęp do...

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ogłoszenie z portalu

praca.pl