Specjalista ds. zakupów

Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zakupy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
  • wysokie kompetencje interpersonalne
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:
  • znajomość MS Excel
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość rynku suplementów diety
Obowiązki:
  • codzienna kontrola poziomu stanów magazynowych
  • podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych
  • pozyskiwanie nowych dostawców w kraju i zagranicą
  • negocjowanie warunków handlowych z nowymi dostawcami i renegocjowanie obecnych umów
  • realizacja i monitorowanie procesu zakupu od zamówienia do dostawy

Oferujemy:
  • pracę zdalną lub pracę hybrydową
  • elastyczne opcje umowy - umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • stabilne zatrudnienie
  • realny wpływ na rozwój firmy
Informacje o firmie
Bionic to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy, który oferuje szeroki asortyment produktów wspierających zdrowie i kondycję. W naszej ofercie znajdują się starannie wyselekcjonowane suplementy diety, zdrowa żywność oraz specjalistyczne suplementy dla sportowców. Oferujemy produkty pochodzące od renomowanych producentów, co gwarantuje ich skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, którzy mogą liczyć na profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę oraz atrakcyjne ceny. Działamy zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Administratorem Państwa danych osobowych jest Bionic Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 415, 80-309