Specjalista ds. zakupów

Ogłoszenie mini
Słupsk Specjalista ds. zakupów Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – budowlane, logistyczne lub ekonomiczne
  • znajomość i doświadczenie w branży budownictwa drogowego – warunek konieczny
  • umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • dobra znajomość MS Excel i aplikacji biurowych
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;samodzielność w realizowaniu zadań i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
  • kreatywność
  • prawo jazdy kat. B.

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z podwykonawcami i dostawcami
  • przygotowywanie zamówień i umów
  • tworzenie harmonogramu dostaw
  • koordynowanie dostaw i transportu
  • tworzenie raportów i analiz
  • możliwość pracy w delegacji

To oferujemy

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy

Aktualizacja: 16.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja

Adres
Słupsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl