Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Zadania:
  • nadzorowanie i bieżąca kontrola stanu technicznego nieruchomości, a także utrzymywanie porządku
  • prowadzenie dokumentacji nieruchomości, w tym m.in. dokumentacji technicznej i książki obiektu budowlanego, kontroli odczytów liczników mediów
  • nawiązanie relacji i utrzymywaniu stałego kontaktu z najemcami
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze napraw oraz konserwacji wszelkich instalacji technicznych
  • współtworzenie budżetu w zakresie konserwacji i napraw, analizie i kontroli finansowej kosztów w zakresie wykonywanych obowiązków.
Nasze wymagania:
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności utrzymywania czystości i porządku,
  • zainteresowanie kwestiami technicznymi (remontów, instalacji elektrycznej, konserwacji),
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność obsługi pakietu Office – szczególnie Excel,
  • mile widziane doświadczenie w pracy wymagającej kontaktu z ludźmi,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy kat. B
Co oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach związanych z rynkiem nieruchomości (zdobycie doświadczenia)
  • pracę w dobrej atmosferze i z zespołem, który wspiera i dzieli się wiedzą
Informacje o firmie
Grupa TPS/Reapolis to zespół ekspertów, których pasją są nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce Północnej. Prężnie działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych - nasze projekty to m.in. osiedle Chylońska 110, Obotrycka i Vialo. Zajmujemy się także zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi - parkami biurowymi, centrami handlowymi, magazynami itp.