Specjalista optymalizacji CRM w branży fitness i fizjo

Firma
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Administrowanie siecią,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Wymagana znajomość branży fitness. Jesteśmy renomowanym centrum fitness, oferującym szeroki zakres usług, od treningu siłowego po fizjoterapię i masaże. Poszukujemy Specjalisty ds. Automatyzacji CRM, który pomoże nam zwiększyć efektywność naszych usług i zadowolenie klientów.

Główne zadania:
  • Analiza obecnych procesów CRM i identyfikacja obszarów do optymalizacji.
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań automatyzujących procesy CRM.
  • Integracja CRM z innymi systemami (np. systemy rezerwacji, zarządzania treningami, itp.).
  • Szkolenie personelu w zakresie korzystania z nowych narzędzi CRM.
  • Monitorowanie i analiza efektywności wdrożonych rozwiązań.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM, najlepiej w branży fitness.
  • Znajomość najlepszych praktyk i trendów w automatyzacji procesów biznesowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Możliwość wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony zespołu.
  • Trener personalny za darmo ;)
Informacje o firmie
Jesteśmy liderem w branży treningu personalnego na Pomorzu, rozpoznawani za nasze innowacyjne i kompleksowe podejście do zdrowia. Nasza oferta nie ogranicza się tylko do treningów personalnych - oferujemy również profesjonalne porady dietetyczne, konsultacje fizjoterapeutyczne i usługi masażu.
Aktualnie poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć do naszej rosnącej grupy ponad 20 zadowolonych specjalistów. Jeśli jesteś pasjonatem zdrowego trybu życia i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, to jesteś idealnym kandydatem!