Specjalista / Specjalistka ds. BHP

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Dolne Miasto
Łąkowa 39/44
Specjalista / Specjalistka ds. BHP Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
BHP
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Wypełnianie obowiązków służby BHP zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. 1997 nr 109 poz.704) z późniejszymi zmianami,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz procedurami wewnętrznymi,
  • Opracowywanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów, ORZ i instrukcji BHP,
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP,
  • Rejestrowanie zdarzeń BHP w systemie SAP,
  • Kontrola i bieżące raportowanie stwierdzonych zagrożeń,
  • Współudział w kontrolach organów zewnętrznych, posiedzeniach komisji ds. BHP oraz ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków,
  • Podejmowanie działań doskonalących procesy BHP, ukierunkowanych na budowanie organizacji o wysokich standardach.
Nasze wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Specjalisty ds. BHP lub pokrewnym,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • Praktyczna znajomości przepisów prawnych w zakresie BHP, PPOŻ oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym (poziom B1),
  • Samodzielność oraz umiejętności pracy z ludźmi na różnych szczeblach organizacyjnych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniającym się środowisku,
  • Chęć rozwoju oraz tworzenia przyjemnego miejsca pracy,
  • Gotowość do podjęcia pracy o statycznym charakterze – 90% pracy przy komputerze, 10% pracy w terenie.
Mile widziane:
  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej,
  • Ukończenie kursu kwalifikowanego pierwszej pomocy,
  • Doświadczenie w obszarze ochrony środowiska,
  • Doświadczenie w obszarze zintegrowanego systemu zarządzania (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001),
  • Znajomość systemu SAP.
To oferujemy:
  • Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu,
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay) - dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Program wsparcia pracowników heLPP - bezpłatne i anonimowe porady w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym,
  • Dofinansowanie do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy),
  • Codzienna praca na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft,
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń,
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę w wyrażaniu siebie,
  • Darmowy parking samochodowy oraz rowerowy.
Informacje o firmie
  • Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach.
  • Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!
  • Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!