Specjalista / Specjalistka ds. Finansowych

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Kontroling,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: req58850

Zadania
  • wystawianie, księgowanie i kontrola obiegu faktur i innych dokumentów księgowych
  • weryfikacja faktur pod kątem zgodności z umową/zleceniem
  • monitorowanie płatności i kontakt z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami w tym zakresie
  • sporządzanie umów podwykonawczych w oparciu o ofertę i warunki ustalone z podwykonawcami
  • nadzór nad prawidłową realizacją warunków umów z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami we współpracy z kadrą techniczną
  •  bieżąca kontrola kosztów na budowach zgodnie z zasadami koncernowymi
Wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
  • zdolności analityczne, samodzielność w działaniu
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
Informacje o firmie
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • karta Multisport
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek

Aktualizacja: 20.02.2024