Specjalista / Specjalistka ds. gospodarki magazynowej

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy w obszarze gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów informatycznych wspierających współczesne zarządzanie gospodarką magazynową (m.in. Oracle, IPS, SAP Ariba)
  • Znajomość MS Office oraz innych niezbędnych narzędzi
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych (dodatkowy atut kandydata)
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i zdolność komunikacji

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowego obrotu i przechowywania magazynowego materiałów, części zamiennych i urządzeń technicznych
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej poprzez odpowiednie rozmieszczenia towarów w magazynie
  • Odpowiednie oznaczanie przyjętych materiałów i urządzeń oraz ich metkowanie a następnie rozłożenie towarów w odpowiednich przestrzeniach magazynowych
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem
  • Prowadzenie czynności związanych z wysyłką towaru: pakowanie, oznaczanie i adresowanie przesyłek
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu z prawidłowym prowadzeniem obiegu dokumentacji, odzwierciedlającej przeprowadzone operacje magazynowe
  • Ewidencjonowanie oraz inwentaryzacja majątku zlokalizowanego w Magazynie Technicznym
  • Kontrolowanie stanu zapasów normatywnych oraz przekazywanie informacji zainteresowanym komórkom

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 20.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

POLPHARMA S.A.

Lokalizacja

Adres
Starogard Gdański

Ogłoszenie z portalu

praca.pl