Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Dołącz do #ludzieGemini i rozwijaj się w ciekawej i pełnej wyzwań branży. Jako Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac będziesz pracować w kilkunastoosobowym zespole, który się wspiera, dzieli wiedzą, będziesz mieć realne możliwości rozwoju, wiele wyzwań i inspirujących projektów, w które możesz się zaangażować.

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:
  • Prowadzenie pełnej i rzetelnej dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Kontrola ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z umowami cywilnoprawnymi
  • Sporządzanie i weryfikacja list płac osobowych i bezosobowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (m.in. PIT, ZUS, PFRON)
  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich
  • Administracja benefitów
  • Sporządzanie zestawień i raportów, bieżące monitorowanie zmian w przepisach
  • Obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych
  • Czynny udział w projektach
Twoje umiejętności i doświadczenie:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń osobowych i bezosobowych
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych oraz zagadnień z zakresu kadr i płac
  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Zdolność nawiązywania kontaktu z ludźmi i pracy w zespole
  • Sumienność, skrupulatność, dyskrecja
  • Znajomość programu Płatnik, pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Microsoft NAVision będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, platformę do nauki języków obcych eTutor,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji: dostęp do platformy szkoleniowej, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę - wszyscy jesteśmy na "ty"

Aktualizacja: 20.03.2024