Specjalista / Specjalistka ds. Księgowości

Ogłoszenie mini
Starogard Gdański Specjalista / Specjalistka ds. Księgowości Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w dziale księgowości
  • Wiedza z zakresu zasad księgowości (Ustawa o rachunkowości), podstaw CIT oraz VAT
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min komunikatywnym
  • Masz zdolność do efektywnego, merytorycznego prowadzenia powierzonych prac
  • Umiejętność pracy w zespole

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikowanie, księgowanie, uzgadnianie, procesowanie, a także rozliczanie dokumentów w systemach księgowych
  • Raportowanie oraz analiza danych księgowych przy wsparciu przełożonego,
  • Sprawdzanie ewidencji kont wg MPK-ów,
  • Wspieranie klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego w sytuacjach takich jak: zapytanie o płatność, rozliczenie korekty, czy proste polecenie księgowania
  • Informowanie o potencjalnych nieprawidłowościach / problemach (które wymagają bardziej wnikliwej analizy) przełożonego
  • Rejestracja dokumentów o wszystkich typach (np. cesja, nota odsetkowa, przedpłata, darowizna)
  • Przygotowanie i archiwizacja dokumentów
  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca poprzez wykonywanie zleconych czynności przez przełożonego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 21.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

POLPHARMA S.A.

Lokalizacja

Adres
Starogard Gdański

Ogłoszenie z portalu

praca.pl