Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Samskip jest wiodącą firmą dostarczającą najnowsze i najbardziej zrównoważone rozwiązania logistyczne w całej Europie.

Jako globalna firma logistyczna, która kładzie nacisk na wysoką jakość obsługi klienta i budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami biznesowymi poszukujemy dynamicznego i zaangażowanego kandydata na stanowisko Customer Service Coordinatora, który będzie podzielał naszą pasję do tworzenia wyjątkowych doświadczeń klienta i dbania o ich satysfakcję na każdym etapie współpracy z nami. W ramach Twojego stanowiska będziesz odpowiadać za kontakt z klientami naszej firmy i koordynować proces dostaw transportów. Twój dzień pracy będzie zróżnicowany i ciekawy, będziesz współpracować zarówno wewnątrz biura, jak i z innymi zespołami w całej Europie.

Twoj zakres obowiązków:
  • Zapewnienie wsparcia klientom poprzez aktywny kontakt i rozwiązywanie ich zapytań oraz problemów związanych z usługami logistycznymi,
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami poprzez regularny kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty,
  • Monitorowanie procesu obsługi klienta i identyfikacja obszarów wymagających ulepszeń,
  • Pomoc klientom we wdrażaniu w portal klienta,
  • Proaktywna współpraca z innymi działami firmy,
  • Zapewnienie, że doświadczenie klienta z naszą firmą jest zawsze pozytywne i zgodne
    z naszymi standardami jakościowymi.
Poszukiwane umiejętności:
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Umiejętność organizacji własnej pracy,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Znajomość branży transportowej lub obsługi klienta mile widziana,
  • Zorientowanie na klienta i zdolność do budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Pozytywną atmorsferę i pracę z ciekawymi ludźmi,
  • Szkolenia w ramach Akademii Samskip,
  • Dofinasowanie do karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej Medicover,
  • Lekcje języka angielskiego opłacane przez pracodawce,
  • Płynny proces wdrożenia w obowiązki na bazie programu adaptacyjnego.
W Samskip dbamy o naszych pracowników we wszystkich aspektach rozwoju osobistego i zawodowego. Stwarzamy przestrzeń do zaciśniania więzi pomiędzy zespołami, dzięki regularnym wydarzeniom integracyjnym. Dbamy o naszą kulturę organizacyjną i wspieranie członków zespołów w różnych inicjatywach. Nie bez powodu naszym motto jest - Together we make things happen. To jak, aplikujesz?

Aktualizacja: 23.04.2024