Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży B2B

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży B2B Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5300 - 9700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji sprzedaży.
  • Zawieranie umów handlowych
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedaży i raportów.
  • Korzystanie z narzędzi do zarządzania relacjami z klientami (CRM).
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem.
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji sprzedażowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym B2B.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i w piśmie.
  • Skoncentrowanie na osiąganiu celów sprzedażowych.
  • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji opartych na faktach.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientem.
  • Doświadczenie w pracy z CRM.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Umiejętność korzystania z narzędzi do generowania leadów.
  • Znajomość branży Horeca.
  • Komunikatywność, asertywność, pewność siebie, zaradność.
  • Samodyscyplina (umiejętności organizowania czasu pracy).
  • Gotowość do reprezentowania firmy na targach i eventach branżowych.
Oferujemy:
  • Kompleksowe wdrożenie.
  • Wpływ na rozwój firmy i jej strategię.
  • Praca zdalna lub hybrydowa.
  • Umowa o pracę lub B2B.
  • Narzędzia do pracy.
  • Wynagrodzenie oparte o osiągane wyniki sprzedażowe: 4000 - 7000 zł netto.
  • Szansę rozwoju w strukturach firmy
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą, która od 15 lat specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych narzędzi analitycznych wspomagających zarządzanie biznesem gastronomicznym. Nasza firma stale się rozwija, dążąc do doskonałości w obszarze technologii i rozwiązań dla branży Horeca. Naszym produktem jest system do analizy rentowności lokali gastronomicznych, który umożliwia właścicielom i managerom restauracji kompleksową ocenę efektywności działalności, optymalizację procesów oraz podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.