Specjalista / Specjalistka ds. umów i przetargów / Pracownik administracyjny

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej pod kątem zgodności z wymogami ustawy PZP
  • Koordynowanie procesu składania ofert, monitorowanie ich terminów, składanie wyjaśnień, wymiana korespondencji, współpraca z działem prawnym
  • Weryfikacja umów z kontrahentami, terminowe realizacje powierzonych zadań
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie prowadzenia postępowań na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych
  • znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych
  • rzetelności, zaangażowania i poczucia odpowiedzialności
  • samodzielności w działaniu i analitycznego myślenia
  • zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • biegłej obsługi komputera i oprogramowania MS Office (Word, MS Excel)

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy

Aktualizacja: 02.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

PUH El Professional Mariusz Maszota

Lokalizacja

Adres
Gdynia

Ogłoszenie z portalu

praca.pl