Specjalista w Bazie Logistycznej/Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie,
Zarządzanie flotą
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczółki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Dbałość o bieżące utrzymanie w gotowości technicznej całego taboru, będącego na stanie Bazy Sprzętu, zapewniając bezpieczną jego obsługę
  • Prowadzenie rejestrów sprzętu oraz materiałów budowlanych znajdujących się na terenie Bazy
  • Nadzór nad prowadzeniem gospodarki remontowo-konserwacyjnej oraz kontrola eksploatacji sprzętu i urządzeń w jednostkach ruchu
  • Ustalanie potrzeb w zakresie napraw głównych oraz kasacji środków sprzętu, transportu, maszyn i urządzeń
  • Zabezpieczenie budów w środki sprzętowo-transportowe
  • Koordynowanie i zabezpieczenia potrzeb transportowych, sprzętowych, elementów wyposażenia, elektronarzędzi dla wszystkich jednostek organizacyjnych
  • Zarządzanie sprzętem samochodowym oraz sprzętem budowlanym lekkim i ciężkim.
  • Organizacja transportów sprzętu pomiędzy kontraktami
  • Organizacja procesu zakupu/wynajmu sprzętu budowlanego na potrzeby budowy w tym tworzenie baz dostawców i podwykonawców oraz udział w procesie ich wyboru i kontraktacji
  • Zgłaszanie przełożonemu konieczności wykonania na zewnątrz wszelkich napraw, każdego rodzaju sprzętu, pojazdów, narzędzi
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi przedsiębiorstwa

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia na wózek widłowy – warunek konieczny
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B
  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Aktualizacja: 12.04.2024