Specjalista w dziale prawnym

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Dział prawny Sofos Poland zajmujący się obsługą prawną przedsiębiorców z szerokiego zakresu branż zatrudni prawnika/ aplikanta radcowskiego/ aplikanta adwokackiego/ radcę prawnego/ adwokata do stałej współpracy.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe (prawo)
- dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego oraz procedury cywilnej,
- minimum rok doświadczenia w prawnej obsłudze przedsiębiorców,
- doświadczenie w pracy obejmującej kontakt z klientem,
- doświadczenie w obsłudze PRS,
- znajomość programów MS Office oraz Systemów Informacji Prawnej,
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
- dyspozycyjność na pełen etat (z uwzględnieniem zajęć na aplikacji w przypadku aplikantów),
- dobra organizacja pracy oraz samodzielność.

Obowiązki:
- analiza i sporządzanie umów,
- analiza przepisów i orzecznictwa,
- doradztwo i opinie prawne,
- sporządzanie pozwów oraz innych pism procesowych,
- sporządzenie wniosków w zakresie dotyczącym KRS,
- kontakt z klientem, sądami, urzędami.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, B2B wg preferencji,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: [ukryte] . W tytule maila proszę wpisać „Rekrutacja do działu prawnego”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez SOFOS POLAND, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez SOFOS POLAND na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji pracowników, prowadzonych w okresie 2 lat od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: rekrutacja@sofospoland.com lub na wskazany powyżej adres siedziby.