Specjalista/ka ds. Kontroli Jakości

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

NAZAR producent kebabu, lider w swojej branży realizując strategię szybkiego wzrostu na rynku polskim jak i zagranicznym, poszukuje Specjalisty ds. Kontroli Jakości, do którego obowiązków należeć będzie:
 Zakres obowiązków:
- Prowadzenie bieżącej kontroli jakości surowców oraz wyrobów gotowych
- kontrola międzyoperacyjna w czasie produkcji
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji i raportowanie. Prowadzenie rejestrów,
  nadzór nad zapisami produkcyjnymi
- wspomaganie działu przy wdrażaniu nowych procedur mających na celu poprawę
  stanu higieny
- szkolenia personelu z zasad higieny, HACCP i obowiązujących standardów w
  obszarze produkcji
- kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa żywności (HACCP, IFS) na terenie
  zakładu produkcyjnego
- kontrola i odbiór czystości po myciu i dezynfekcji pomieszczeń i linii produkcyjnych
- prowadzenie bieżącej kontroli procesów produkcyjnych w celu zapewnienia jakości
  wyrobów
- czynny udział w przygotowaniu zakładu do kontroli/audytu
- pobieranie próbek i wymazów do badań mikrobiologicznych
 Wymagania:
- wykształcenie wyższe (technologia żywności, towaroznawstwo, zarządzanie
  jakością)
- znajomość podstawowych zasad i wymagań higieny i bezpieczeństwa żywności
  (GHP, GMP, HACCP) Znajomość wymagań IFS będzie dodatkowym atutem
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
-zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w dynamicznym zespole
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
-stabilną pracę  ( szukamy pracowników na lata, nie na sezon )
- prywatne pakiety na preferencyjnych warunkach: Luxmed, Generali