Specjalistka ds. księgowości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Global Offshore, wiodąca firma w branży offshore, poszukuje księgowej do naszego zespołu!
Mile widziani absolwenci studiów: Rachunkowość i finanse

Zakres obowiązków:
- monitorowanie i obsługa płatności
- prowadzenie i nadzór nad obiegiem dokumentów
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS itp.)
- wprowadzanie faktur zakupu/ sprzedaży do systemu (mile widziana znajomość obsługi systemu Symfonia)
- przyjmowanie i weryfikacja poprawności dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

Wymagania:
znajomość z zakresu księgowości i rachunkowości przedsiębiorstw
- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
- dobra znajomość obsługi MS Office
- mile widziane doświadczenie w obszarze rachunkowości

Co oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w branży offshore
- Przyjazne i inspirujące środowisko pracy
- Konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres email:  [ukryte]  . W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Księgowa".

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z późn. zm./"

Aktualizacja: 29.05.2024