Specjalistka ds. rachunkowości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chełm” w  Gdańsku  zatrudni  osobę  na  stanowisko:
                                               Specjalistka ds. rachunkowości praca od maja 2024r.
opis stanowiska
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Ewidencja wkładów mieszkaniowych, budowlanych i lokatorskich
  • Sporządzanie dokumentów sprzedaży dotyczących wspólnot mieszkaniowych
  • Sporządzanie i księgowanie deklaracji podatku od nieruchomości
  • Rozliczanie wieczystego użytkowania gruntów
wymagania
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • wykształcenie minimum średnie;
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów;
  • mile widziana znajomość programu SACER
oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  - pełen etat (na początek na czas określony)
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV osobiście, pocztą lub drogą e-mail na adres siedziby Spółdzielni w Gdańsku, ul. Worcella 33 80-809 Gdańsk,  [ukryte]
Aplikując prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
  • wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu uczestnictwa w rekrutacji;

Prosimy o dodanie klauzuli:

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
1. Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm w Gdańsku, ul. Stanisława Worcella 33, 80-809 Gdańsk informuje, że będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych.
2. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail iod@smchelm.pl
3. Pani/Pana dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) i mogą być przetwarzane w celu uczestnictwa w rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach;
4. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji;
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane w terminie do 5 miesięcy od zakończenia rekrutacji a w przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie danych do przyszłych rekrutacji, do chwili cofnięcia zgody na wykorzystywanie danych w przedmiotowym celu;
6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
7. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
8. W razie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane na podstawie zgody - przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.
9. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Aktualizacja: 27.03.2024