Specjalistka ds. realizacji zamówień i obsługi klienta

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 25 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Chwaszczyno
Nr. ref: 42/03/2024/KM
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • benefity: prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne itp.

Zakres zadań:
  • stała obsługa handlowa i posprzedażowa klientów
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • przyjmowanie zamówień, nadzór nad ich realizacją
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • bieżący kontakt z Klientami – rozmowy telefoniczne, korespondencja elektroniczna
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań

Kryteria rekrutacji:
  • rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, chęć do nauki

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Perfect Consulting

p...@perfe... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Chwaszczyno
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności