Specjalistka / Specjalista ds. Kontrolingu

Ogłoszenie mini
Starogard Gdański Specjalistka / Specjalista ds. Kontrolingu Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość zagadnień z zakresu kontrolingu
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • mile widziana znajomość programu PowerBI
  • bardzo dobra znajomość rachunkowości finansowej i zarządczej

Zadania:

  • przygotowywanie comiesięcznych prognoz finansowych / rocznego budżetu dla działów wspierających obszar produkcji
  • zarządzanie procesem zamknięcia miesiąca
  • bieżąca analiza odchyleń, wsparcie działów centralnych, proponowanie działań korygujących i optymalizacyjnych
  • tworzenie analiz kosztowych, opiniowanie projektów inwestycyjnych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 16.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

POLPHARMA S.A.

Lokalizacja

Adres
Starogard Gdański

Ogłoszenie z portalu

praca.pl