Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor drogowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista

Firma AXIS Przemysław Matuszewski od 10 lat z powodzeniem działa w obszarze krajowego i międzynarodowego transportu drogowego.
Obecnie poszukujemy do pracy w biurze w centrum Gdyni (blisko SKM) kandydata na stanowisko:
- Specjalista ds. transportu / Spedytor

Główne zadania i obowiązki:
-zapewnienie terminowości realizacji zleceń transportowych,
-tworzenie ofert handlowych oraz wycen dla klientów,
-administracja obsługi zleceń,
-współpraca z dz. marketingu przy pozyskiwaniu nowych kontrahentów,
-obsługa giełd transportowych.

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora drogowego minimum 1 rok,
-umiejętność przewidywania i planowania,
-znajomość giełd transportowych,
-umiejętność pracy w zespole,
-mile widziana znajomość języka obcego,

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie, indywidualne warunki dla osób posiadających własną bazę klientów,
-możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
-stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
-możliwość pracy zdalnej,
-praca w profesjonalnym zespole i miłej atmosferze,
-pakiet świadczeń medycznych i sportowych,
-umowa o pracę.
-praca w komfortowych warunkach,
- zapewniamy dyskrecje w procesie rekrutacyjnym.

Biuro zlokalizowane jest blisko SKM -Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana.

Firma AXIS Przemysław Matuszewski znana jest na rynku ze swojego profesjonalizmu i uczciwości. Jesteśmy doskonałym płatnikiem, co również przekłada się na łatwość współpracy z przewoźnikami. Doświadczony spedytor potrafi to docenić.

CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych proszę o przesłanie na adres mailowy firmy.
Informacje o firmie
Główną działalnością jest krajowa i międzynarodowa spedycja drogowa.
W tym celu wykorzystujemy starannie dobraną flotę samochodów ciężarowych naszych przewoźników, z którymi łączą nas stałe umowy. Wszyscy posiadają odpowiednie ubezpieczenie i licencje – co jest gwarancją bezpiecznej i terminowej realizację zleceń.
Zasięg działania obejmuje całą Europę.

Aktualizacja: 01.03.2024