Spedytor krajowy i międzynarodowy

Ogłoszenie premium
Gdańsk Wrzeszcz
Garnizon
Spedytor krajowy i międzynarodowy Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

W MZ Transport & Spedition zapewniamy szeroką gamę profesjonalnych usług spedycyjno-logistycznych. Tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, w którym każdy ma prawo do wyrażania siebie i do rozwoju- poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu.
Czy jesteś Mistrzem Logistyki?
Potrafisz zorganizować transport, jak nikt inny?
Znasz się na, spedycji i transporcie oraz zagadnieniami z tym związanymi jak mało kto?
A do tego świetnie władasz językiem obcym?
Świetnie trafiłeś!
Szukamy nieprzeciętnego Spedytora z doświadczeniem, który jest gotów dołączyć do naszej niesamowitej ekipy!
Może to właśnie Ciebie szukamy?
Twoje przyszłe obowiązki:
Błyskawiczna obsługa zleceń spedycyjnych i transportowych,
Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz przewoźnikami, które przetrwają próbę czasu,
Kreowanie bazy przewoźników i klientów, która będzie rosnąć .
Współpraca z innymi współpracownikami z naszej firmy .
Wizyty handlowe i uczestnictwo w eventach branżowych, które sprawią, że będziesz chciał więcej!
Czego od Ciebie oczekujemy?
Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
Baza swoich kontaktów minimum 2-3 klientów Dogłębnej znajomości prawa krajowego, unijnego oraz międzynarodowego w zakresie transportu,
Znajomości konwencji CMR oraz giełd transportowych, Znajomości programu Trans i Timo-com, jak własnej kieszeni,
Doświadczenia w budowaniu bazy klientów i przewoźników, która robi wrażenie,
Znajomości rynku krajowego i międzynarodowego, jak Google Maps, Jeśli znasz zasady zgłaszania odpraw celnych, to jesteś dla nas strzałem w 10!
Co oferujemy:
Możliwość rozwijania kreatywności i wdrażania pomysłów, dzięki pracy w niebanalnym zespole,
Możliwość pracy w trybie hybrydowym lub stacjonarnym;
Atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
Udział w szkoleniach, dzięki którym podniesiesz swoje kompetencje,
Partnerskie podejście w relacji pracodawca - pracownik,
Swobodę w działaniu.
Wynagrodzenie 8000 zł brutto + premia od 15-20%
Proszę o przesyłanie cv, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Praca stacjonarna w miejscowości GDAŃSK Garnizon

Aktualizacja: 05.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Mateusz Załęski

691844... Wyświetl numer
b...@mztra... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Garnizon
SMS
Wyświetl numer