Spedytor Międzynarodowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 dni temu

Twój zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie ładunków dla aut ciężarowych oraz busów poprzez giełdy transportowe oraz kontakt bezpośredni;
  • negocjowanie z klientem zagranicznym warunków wykonywania transportu;
  • weryfikowanie warunków umowy transportowej z wcześniejszymi ustaleniami telefonicznymi oraz mailowymi;
  • informowanie klienta o przebiegu transportu;
  • mailowy/telefoniczny kontakt z klientem zagranicznym;
  • współpraca z kierowcami poprzez firmowy komunikator oraz telefon w zakresie: nadzorowania czasu pracy kierowcy, monitorowania przebiegu transportu - “trzymanie ręki na pulsie”, wsparcia językowego podczas codziennej pracy;
  • realizacja zlecenia transportowego w zakresie: wprowadzania do systemu, tworzenia instrukcji przebiegu transportu dla kierowcy za pomocą specjalnego programu.

Nasze wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego;
  • znajomość języka angielskiego - swobodnie posługujesz się nim w mowie i piśmie (mile widziana znajomość j. francuskiego lub j. niemieckiego);
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów;
  • nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie;
  • potrafisz efektywnie współpracować z innymi.

Warunki, które oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • system premiowy;
  • świetną atmosferę pracy;
  • system wewnętrznych szkoleń wdrażających do pracy (szkolenia z tachografu, budowy auta, dokumentacji transportowej, opłat i urządzeń, negocjacji);
  • piękny widok z 16 piętra Gdańsku Wrzeszczu (CB Neptun);
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, brak dress code’u, firmowa biblioteka, zniżki na firmowe produkty, popcorn piątki i owoce w biurze.
Informacje o firmie
Jesteśmy polską firmą transportowo-technologiczną zatrudniającą blisko 150 osób, działającą na rynku międzynarodowym od 1981 r.

Szeroko pojętym transportem zajmujemy się od ponad 40 lat. Dziś jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży TSL w Polsce. Zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu pełnimy rolę aktywnego gracza na najważniejszych rynkach europejskich.

zobacz klauzulę