Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor Międzynarodowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Navigera Logistics oddział w Gdańsku ogłasza nabór na stanowisko Spedytor Międzynarodowy w transporcie drogowym. Zapraszamy do kontaktu.

Wymagania:

-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
-umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
-dobra znajomość komputera,
-umiejętności komunikacyjne wynikające z permanentnego kontaktu z przewoźnikami i klientami,
-minimum rok doświadczenia na stanowisku spedytora.

Obowiązki:
-nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
-bezpośrednia współpraca z przewoźnikami i klientami w zakresie pozyskiwania oraz negocjowania stawek transportowych,
-monitoring obsługiwanych zleceń,
-tworzenie wycen i ofert handlowych,
-pozyskiwanie nowych zleceń transportowych.

Co oferujemy:
-stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-praca w Gdańsk Śródmieście,
-system wewnętrznych szkoleń wdrażających do pracy,
-możliwość awansu na wyższe stanowisko,
-praca w przyjaznej i miłej atmosferze,

Informacje o firmie

Navigera Logistics to nowoczesna firma spedycyjna z siedzibą w Gdańsku. Nasze podejście skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości usług. Rzetelność oraz profesjonalizm to najważniejsze czynniki naszej pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie budować długotrwałe relacje z naszymi Partnerami, którzy wielokrotnie obdarzyli nas swoim zaufaniem. W Navigera Logistics posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży spedycyjnej.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Aktualizacja: 21.05.2024