Spedytor morski/ lotniczy/ drogowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie klientów/przewoźników
  • Sporządzanie ofert, wycen oraz udzielanie informacji obecnym i potencjalnym klientom
  • Negocjowanie warunków wykonania zleceń z przewoźnikami, armatorami i klientami
  • Organizowanie przewozów w relacjach międzynarodowych i krajowych
  • Dbanie o wysoki poziom jakości usług, terminowość zleceń
  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej
  • Raportowanie wyników
Nasze wymagania
  • 5 lat doświadczenia w organizacji transportu drogowego dla klientów
  • doświadczenie w pozyskiwaniu przewoźników oraz klientów
  • praktyczne umiejętności w realizacji i dokumentacji przewozów FTL / LTL oraz FCL/ LCL
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność współpracy
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnej bazy klientów
To oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Praca hybrydowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kawa, herbata w biurze
  • Pakiet medyczny oraz sportowy
Informacje o firmie
Logistics Plus Poland jest nowym oddziałem międzynarodowej firmy Logistics Plus Inc. Posiadamy biura w Katowicach oraz w Gdańsku.
Logistics Plus Inc jest nowoczesną firmą logistyczną, założoną 27 lat temu w Erie (USA) przez lokalnego przedsiębiorcę Jima Berlin, który do dzisiaj pełni funkcję CEO Logistics Plus. Wachlarz naszych usług jest szeroki - zajmujemy się organizacją transportu, magazynowaniem, usługami fulfillment, analityką biznesową, technologią oraz różnymi, często nietypowymi rozwiązaniami w łańcuchu dostaw.
Obecnie możemy pochwalić się roczną globalną sprzedażą na poziomie 500M $, posiadamy oddziały w ponad 50 państwach i zatrudniamy około 1100 osób.
Motto Logistics Plus to: "Putting the plus in logistics by doing the big things properly plus the countless little things that ensure complete customer satisfaction and success" dlatego przywiązujemy dużą wagę do dostarczania usług na najwyższym poziomie i szukania dla naszych klientów innowacyjnych, spełniających ich potrzeby rozwiązań. Lubimy działać nieszablonowo, dlatego jeśli masz otwarty umysł, lubisz kreatywnie podchodzić do tematu, sprawdź szczegóły oferty i aplikuj.

Aktualizacja: 19.03.2024