Spedytor - Planista transportu kontenerowego

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za:
  • Planowanie długo i krótkoterminowe
  • Optymalizację procesów transportowych
  • Organizacje, koordynacja i monitoring transportów
  • Rozwiązywanie problemów, zapewnienie ciągłości dostaw
  • Kontakt z klientem w sprawie zleconych transportów
  • Dbanie o jak najwyższą jakość realizowanych usług
Nasze wymagania
  • Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Skrupulatność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Odpowiedzialności za powierzoną pracę
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole
  • Niezbędna narzędzia do wykonywania pracy
Benefity
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
Informacje o firmie
ANT Forwarding Sp. z o.o. powstała w 2018 roku i od samego początku jest mocno nastawiona na rozwój firmy i jej pracowników. Dzięki naszemu zaangażowaniu i terminowości zyskaliśmy grono stałych i zadowolonych klientów. Zajmujemy się międzynarodowym transportem kontenerowym po portach Europy zachodniej, głownie skupiamy się na portach w Antwerpii i Rotterdamie. Nasze biuro mieści się w nowoczesnym biurowcu w Gdańsku przy lotnisku, dzięki czemu dojazd z całego trójmiasta i okolic jest bardzo dogodny.