Sprzątacz/ Sprzątaczka

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • Prowadzenie codziennych prac sprzątania i utrzymania czystości w przypisanych obszarach lub pomieszczeniach
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w toaletach, korytarzach, pokojach oraz innych miejscach publicznych
  • Oczyszczanie i dezynfekcja różnych powierzchni, takich jak podłogi, meble, drzwi, itp.
  • Odbieranie i usuwanie śmieci oraz pustych pojemników z pomieszczeń i wyrzucanie ich według obowiązujących przepisów
  • Utrzymywanie zapasów niezbędnych do sprzątania, takich jak środki czystości, worki na śmieci, ręczniki papierowe itp.
  • Zgłaszanie wszelkich awarii, uszkodzeń lub nieprawidłowości w pomieszczeniach
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w celu zapewnienia czystego i bezpiecznego środowiska pracy
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego w ramach obszaru odpowiedzialności sprzątacza/sprzątaczki
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy jako sprzątacz / sprzątaczka
  • Umiejętność radzenia sobie z różnymi rodzajami zanieczyszczeń i dywanów
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków sprzątania
  • Znajomość różnych technik i środków czystości
  • Umiejętność obsługi sprzętu do sprzątania (odkurzacze, mopy, itp.)
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu
  • Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach (również wieczorem i w weekendy)
  • Umiejętność utrzymywania porządku i zachowania higieny w miejscu pracy
  • Sumienność w przestrzeganiu norm i procedur bezpieczeństwa i higien
  • Dobre i organizacyjne umiejętności czasu pracy
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wszystkich przypisanych obszarów w czystości i porządku
  • Gotowość do nauki i doskonalenia umiejętności w zakresie sprzątania

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Wojciech Kołodziejski

786867... Wyświetl numer
k...@koryb.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Puck PUCK
ZAMKOWA 20
SMS
Wyświetl numer