Sprzątaczka

Ogłoszenie nieaktualne

Sprzątaczka

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

MAX KOMFORT jest firmą handlowo-usługową działającą na rynku od 19 lat. Specjalizujemy się w profesjonalnym obrocie płytkami ceramicznymi/płytami wielkoformatowymi, elementami wyposażenia łazienek oraz pracami budowlanymi z wykorzystaniem naszych produktów na inwestycjach budowlanych.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Sprzątaczka i chętnie zatrudnimy osobę energiczną i odpowiedzialną, która zadba o czystość w naszym salonie sprzedaży oraz pomieszczeniach biurowych.

Wymagania:
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dokładność,
  • orientacja na zadania,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.
Obowiązki:
  • sprzątanie salonu sprzedaży płytek ceramicznych i płyt wielkoformatowych,
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i częściach wspólnych.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę i stałe wynagrodzenie.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tzw. „Rodo”. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych jest firma „Adam Kamiński Max Komfort”. Odbiorcą danych jest ich administrator. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy. Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podmiot danych może wnieść skargę do odpowiedniego organu nadzorczego. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych).
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65531175

Aktualizacja: 28.11.2023

Wróć do góry