Ogłoszenie nieaktualne

Sprzątaczka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: Nr GZŻ.DK.110.6.24.JK

Wymagania:
a) niezbędne:
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • posiadanie obywatelstwa polskiego, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych;
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • niekaralność na przestępstwa popełnione na tle seksualnym;
  • niekaralność za inne przestępstwo umyślne
b) dodatkowe:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy;
  • staranność, dokładność, szybkość w działaniu.
/O stanowisko pracy mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, zgodnie
z przepisami art. 11 ust. 2, 3 ustawy o pracownikach samorządowych./

Główne zadania m.in.:
  • utrzymanie czystości i porządku w wyznaczonych miejscach przez bezpośredniego przełożonego,
w tym:
- zamiatanie, mycie i konserwowanie podłóg
- ścieranie kurzu, mycie mebli i przedmiotów znajdujących się z żłobku
- systematyczne mycie i czyszczenie okien
- utrzymywanie w czystości toalet, stała dezynfekcja urządzeń sanitarnych
- wietrzenie pomieszczeń
  • współpraca z opiekunami celem zapewnienia opieki i bezpieczeństwa dzieci,
  • nakrywanie do stołu, roznoszenie posiłków,
  • codzienne słanie łóżek i leżaków, zmiana pościeli.
Informacje o firmie
Wymagane dokumenty:
  • list motywacyjny;
  • CV;
  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego lub spełnieniu wymagań określonych
    w art. 11 ust. 2, 3 ustawy o pracownikach samorządowych;
  • oświadczenie o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie (kandydat przed nawiązaniem stosunku pracy zobowiązany będzie do przedstawienia zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed rozpoczęciem pracy w Gdańskim Zespole Żłobków);
  • oświadczenie kandydata, że nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym;
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gdański Zespół Żłobków z siedzibą w Gdańsku przy ul. Racławickiej 8 w celu realizacji procesu rekrutacji. Jestem świadoma/y prawa dostępu do treści swoich danych oraz prawa ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne dla potrzeb naboru zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a, c, e ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04 maja 2016r.). Konieczne dodatkowe dane niewymagane przepisami art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020r., poz. 1320) są zgodne z art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2019r., poz. 1282) i art. 15 ust. 4, 5 ustawy z dnia 4.02.2011r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 75)”.
/Wzór oświadczeń dostępny jest na stronie internetowej Gdańskiego Zespołu Żłobków www.zlobki.gda.pl w zakładce „Praca” (oświadczenie dla rekrutacji – pozostałe stanowiska pomocnicze i obsługi).

Miejsce składania dokumentów:
Komplet podpisanych dokumentów (list motywacyjny, CV, wskazane powyżej oświadczenia) należy składać w sekretariacie Gdańskiego Zespołu Żłobków przy ul. Racławickiej 8, 80-406 Gdańsk lub drogą elektroniczną [ukryte] w terminie do 10.05.2024r.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 058/341-47-36 w. 12 Dział Kadr.

Aktualizacja: 30.04.2024